Bądźmy w kontakcie!

Napisz do nas, a postaramy się odpisać jak najszybciej. 

41 Mokotowska
Warszawa, mazowieckie,
Poland

+48 500 114 991

baner-wspolpraca2.jpg

współpraca

Współpraca międzynarodowa

Od lat współpracujemy z zaprzyjaźnionymi kancelariami działającymi na rynkach zagranicznych oraz izbami handlowymi innych państw w Polsce, uczestnicząc w działaniach mających na celu wspieranie współpracy gospodarczej oraz promocję naszego regionu. Prowadzimy szkolenia i spotkania mające na celu przybliżenie członkom izb handlowych aspektów polskiego prawa gospodarczego.

Zostaliśmy wyróżnieni zaproszeniem do reprezentowania Polski w partnerskim programie zrzeszającym prawników zajmujących się własnością intelektualną IP Lawyers Network. 


współpraca z samorządem zawodowym

Współpracujemy z samorządem zawodowym obu korporacji. Zainteresowanych współpracą radców i adwokatów oraz aplikantów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@lgl-iplaw.pl


Praktyki, staż

W naszym gronie znajdują się aplikanci radcowscy i adwokaccy. Oferujemy absolwentom i studentom kierunków prawniczych uczelni polskich i zagranicznych możliwość odbycia praktyk lub stażu. Warunkiem jest bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@lgl-iplaw.pl 

Przekazanie nam danych osobowych ma charakter dobrowolny, z tym zastrzeżeniem, że bez przekazania nam imienia i nazwiska oraz numeru telefonu lub adresu e-mail nie jest możliwe przeprowadzenie przez nas procesu rekrutacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LEWANDOWSKI GRADEK LEWANDOWSKA SP P RADCÓW PRAWNYCH z siedzibą w Warszawie, KRS 0000519213, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wynagrodzenie

Sposób rozliczeń można dostosować do potrzeb klientów, charakteru zlecanych spraw i częstotliwości zleceń: np. zlecenia jednorazowe lub stała współpraca. Rozliczenia mogą być dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub ryczałtową:

stawka godzinowa - za efektywną godzinę pracy prawnika, tj. za pracę poświęconą wyłącznie na wykonanie zlecenia klienta, bez wliczania czynności dodatkowych, ustaleń własnych itp.; ta stawka proponowana jest klientom przy zleceniach jednorazowych, w których nie można z góry oszacować przewidywanego nakładu pracy, jak np. uczestniczenie w negocjacjach, przygotowywanie projektów umów, pisemne opinie prawne. 

stawka stała (ryczałt) - proponowana jest klientowi w przypadku nawiązania dłuższej współpracy, w zależności od przewidywanego zapotrzebowania na usługi kancelarii np. w skali miesiąca proponujemy ustalenie stałej liczby godzin pracy prawnika i odpowiedniej stawki miesięcznej; w ramach tej stawki klient może liczyć na pełną dyspozycyjność prawnika oraz taki limit godzin efektywnej pracy, jaki odpowiada uzgodnionej liczbie godzin pracy w miesiącu; w przypadku przekroczenia ustalonego limitu godzin klient podejmuje decyzję czy dalsza praca w danym miesiącu jest rozliczana według stawki godzinowej czy praca wykonywana jest w następnym miesiącu. 


Pro Bono

Mamy ogromną przyjemność pomagać Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym 'Larix' Imienia Henryka Ruszczyca, ul. 29 Listopada 10, 00-465 Warszawa i wielu innym.