Bądźmy w kontakcie!

Napisz do nas, a postaramy się odpisać jak najszybciej. 

41 Mokotowska
Warszawa, mazowieckie,
Poland

+48 500 114 991

techonogie_Depositphotos_10229816_s.jpg

Prawo internetu, technologie, know-how - pomoc prawna, kancelaria prawo autorskie w Internecie

W obszarze specjalizacji Kancelarii Lewandowski Gradek Lewandowska znajduje się prawo nowych technologii, w tym prawo Internetu. Doradzamy jak skutecznie chronić i zabezpieczać informacje technologiczne i stanowiące know how przedsiębiorstwa. Zajmujemy się przygotowywaniem stosownych umów i regulacji wewnętrznych obowiązujących w ramach przedsiębiorstw Klientów, zarówno w stosunku do pracowników, jak podwykonawców oraz kontrahentów.

Pomagamy zabezpieczyć za pomocą narzędzi prawnych dostęp i posługiwanie się zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz zastosowanie najnowszych odkryć naukowych. Reprezentujemy Klientów w sporach dotyczących naruszeń praw do tajemnicy i technologii.

W zakresie komercyjnego wykorzystania technik informatycznych dokonujemy prawnej weryfikacji cyfrowych modeli dystrybucji contentu w ramach internetowych modeli działalności, takich jak: e-commerce, gry online, gry z elementami losowości, free-to-play czy pay per play.

Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska z jednej strony udziela pomocy prawnej w zakresie kwestii związanych ze stosowaniem i interpretacją prawa Internetu a z drugiej strony - reprezentuje Klientów, których prawa zostały naruszone działaniami w Internecie